Звільнення через позицію. А що далі?

Екс-перший заступник голови Львівської облради Парасковія Дворянин залишається в раді та продовжуватиме розпочаті в області проекти

фото: Олег Огородник
Усунена цього тижня депутатами з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковія Дворянин заступником міського голови Львова з гуманітарних питань не буде, бо “такої пропозиції від Андрія Садового не отримувала”, а й далі працюватиме у Львівській обласній раді. 
“Я буду продовжувати роботу з інтернатами області, буду працювати над реформою сфери медицини, мушу завершити історію з внутрішніми вбиральнями у школах області, довести до ладу питання з військовими містечками області. Започаткувала дуже багато проектів і мушу довести їх до кінця або до того стану, коли вони зможуть працювати вже без моєї участі”, – зазначила на прес-конференції тепер вже депутат облради Парасковія Дворянин. 
Як писала “Пошта”, одразу після звільнення Парасковії Дворянин 5 квітня керівники фракцій у міськраді – БПП “Солідарність”, Громадський рух “Народний контроль”, політичної партії “Громадянська позиція” запропонували її на посаду заступника голови Львова з гуманітарних питань.  
Парасковія Дворянин заявила, що була здивована, “що фракції, які пропонували мені таку посаду в міськ­раді, у Львівській облраді визнали мою роботу незадовільною”. “У мене виникає когнітивний дисонанс: представники партій БПП, “Громадянська позиція” та “Народний контроль” на сесії дали мені негативну оцінку як першому заступнику, який координував гуманітарні питання в області. Натомість представники цих же партій у Львівській міськраді кажуть, що я хороший спеціаліст, і рекомендують запросити на роботу в міську раду, – зазначила вона. – Слідкую за лідерами парламентських фракцій. “Батьківщина”, “Громадянська позиція”, Радикальна партія Олега Ляшка – усі вони ведуть опозиційну до БПП риторику. Натомість у Львівській облраді голосують в унісон. Можливо, у цих партій немає ідеологічних засад або партійної дисципліни”.
І додала: “Думаю, що кадровою політикою в міськ­раді займається сам міський голова Львова, команду формує він. Андрій Іванович мені зателефонував, але такої пропозиції від нього я не отримувала”. На запитання, яким буде її рішення у разі, якщо міський голова запропонує їй посаду заступника, відповіла: “Буде пропозиція – будемо думати”. 
Тепер уже депутат обл­ради певна, що усунення з посади відбувалося з низкою правопорушень. І зазначила: “Згодом повідомлю, яке слідство ведеться стосовно голосування проти мене. Правоохоронні органи працюють, слідство триває, наразі не можу розголошувати деталі”. “Конкурс ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку. – “Пошта”), приватизація комунального майна, особливо об’єктів, які йдуть шляхом викупу, оптимізація медичної галузі, призначення на посади, голосування, “кнопкодавство”, надання дозволів на угіддя і надра – це ті теми, якими мали б зайнятися правоохоронці”, – каже Парасковія Дворянин. З її слів, вона кілька разів зверталася з письмовими заявами до силовиків, зокрема до НАБУ, за деякими фактами триває розслідування. “Є чимало кримінальних проваджень щодо депутатів облради, але їх не розголошують”, – зауважила вона. 
Як каже Парасковія Дворянин, голова облради пропонував написати зая­ву на звільнення, але вона не могла зробити такого свята людям, які знущалися з неї рік. А мас-медіа вона заявила, що впродовж кількох місяців працювала під тиском через те, що її позиція йшла всупереч позиції певних людей. І додала, що до неї як до першого заступника не було жодних запитань, але фракція “Самопоміч” не голосувала в унісон із БПП, тому за це потрібно відповідати.
І наостанок: Інна Свистун надалі буде головою фракції “Самопоміч” у ЛОР. Вона має чітку та принципову позицію і “змінювати її ніхто не буде”, – резюмувала депутат.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8501 / 4.38MB / SQL:{query_count}