“Промені Великодня”

Сьогодні у Львові відкриють XХ виставку творчих робіт учнів авторської Школи мистецтв Оксани Бондарук

Сьогодні о 16.00 год. у ТЦ “Роксолана” (пл. Соборна 14, 4 поверх) відбудеться урочисте відкриття XХ ювілейної виставки творчих робіт учнів авторської Школи мистецтв Оксани Бондарук. “Промені Великодня” – саме під такою назвою об’єднані роботи юних атлантів – це втілені уявлення маленьких художників про глибоке коріння космогонічної архаїки традицій України та мрій про її щасливе і квітуче майбутнє. Унікальні дряпанки-гратографії, аплікації та живопис занурять відвідувачів експозиції у світ дивних слов’янських фантасмагорій. 
Цього дня у ТЦ “Роксолана” знов розгорнеться справжня мистецька галерея із тематичними образотворчими роботами діток від 3,5 років, з метою підтримки та сприяння розвитку українського мистецтва.“Промені Великодня” – це вже четверта виставка учнів “Школи мистецтв Оксани Бондарук”, яка проводиться у ТЦ “Роксолана”.
Виставка створена завдяки художньо-освітній програмі Оксани Бондарук – художника, педагога, соціального діяча, засновниці Львівського культурно-мистецького центру Artefakt galereЯ, Міжнародного фестивалю авторської ляльки “Лялькar’t” та доброчинних соціально-мистецьких проектів “Львів-Ленд”, “Люди – тваринам” і “Подаруй дитині щастя”. 
У програмі події – зустріч із юними митцями та почесними гостями виставки – видатними митцями, відомими соціально-культурними діячами Львова, які завітають на відкриття, щоб познайомитись і поспілкуватися з маленькими художниками.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3576 / 3.96MB / SQL:{query_count}