День міста і найдостойніші

Хто ж стане “Львів’янином року”, “Почесним громадянином міста” та “Шляхетною львівською родиною”?

Львівська міськрада оголосила голосування з приводу нагородження почесними відзнаками. Львів’яни можуть проголосувати за будь-якого кандидата у номінаціях “Львів’янин року”, “Почесний громадянин міста” та “Шляхетна львівська родина”, інформує прес-служба міськради. Звання “Почесний громадянин міста Львова” надається за тривалі зусилля на користь міста та його мешканців, які сприяли підняттю престижу міста Львова.
Звання “Львів’янин року” надається за тривалі зусилля на користь міста та його мешканців або за вчинок, який сприяв підняттю престижу міста Львова. Званнями можуть бути нагороджені громадяни України та іноземці, з метою морального стимулювання їх діяльності та засвідчення видатних особистих досягнень. Проголосувати можна до 14 квітня на сайті міськради.
Отож, на звання “Почесний громадянин міста” претендують – Коваль Омелян Васильович, Криса Олег Васильович, Маринович Мирослав Франкович, Пилипенко Олег Владиславович, Резвий Павло Дмитрович. На звання “Львів’янин року” – Долгова Катерина Валеріївна, Мисько Христина Мирославівна, Погранична Христина. На звання “Шляхетна львівська родина” претендують подружжя Савельєвих, родина Жеплинських, родина Федиків, родина Шпіцерів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4178 / 3.95MB / SQL:{query_count}