90 тисяч для геріатричного пансіонату

У Львові провели аукціон унікальних портретів літніх людей і дітей авторства Вікторії Істоміної

фото:Вікторія Істоміна (3)
У Львові відбувся благодійний аукціон “Дзеркало душі”. Під час цієї події з молотка пішло близько трьох десятків унікальних портретів літніх людей із немовлятами на руках авторства майстра психологічного фотопортретa Вікторії Істоміної. Усі бабусі і дідусі, які взяли участь у фотопроекті – самотні. Вони живуть у Львівському геріатричному пансіонаті (вул. Медової Печери, 71). Під час аукціону вдалося акумулювати 91 670 гривень. Ці кошти передадуть у геріатричний пансіонат на оновлення прально-дезінфекційної частини, яка зараз перебуває у вкрай неналежному стані. Загалом на цю справу потрібно близько 300 тисяч гривень.
Гасло фотопроекту “Дзеркало душі”: “Шануй старість, бо це твоє майбутнє”. Автор проекту – львівський фотограф, портретист Вікторія Істоміна. “Відвідавши Львівський геріатричний пансіонат, ми зрозуміли, що літні люди вразливі, як діти, – розповідає фотограф. – Вони часто плачуть і скаржаться. Життя зробило їх беззахисними… Найнеобхіднішим для цих бабусь та дідусів є щирі емоції та звичайна людська увага. Це й наштовхнуло на ідею створити проект “Дзеркало душі”. Від народження до старості – лише одна світлина… Дитинка, навіть не рідна, на руках у літньої людини – як промінчик сонечка. І коли ці обоє опиняються перед об’єктивом камери, то чітко видно, які вони беззахисні: одні – перед майбутнім, інші – перед минулим... Тож і одні, і інші потребують того ж – нашої турботи”.
Ціль проекту “Дзеркало душі” – нагадати людям про моральні цінності, які суспільство починає нівелювати: людяність, милосердя, співчуття, взаєморозуміння... Старість чекає кожного із нас. Тому важливо пам’ятати про те покоління, яке нас виховало та дало життя. Батьки, рідні чи просто пересічні жителі твого міста – усі заслуговують на повагу та ввічливість.
Літнім людям, які взяли участь в унікальному фотопроекті Вікторії Істоміної, від 72 до 93 років, дітям – до рочку. Рекордна сума, за яку продали один із портретів-лотів, – 9 тисяч гривень.  
Організатори фотопроекту “Дзеркало душі” закликають усіх небайдужих також долучитися до доброї спільної справи та підтримати самотніх стареньких і покращити їх побут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8686 / 4.36MB / SQL:{query_count}