Кому ID-паспорт?

Виготовити паспорти з електронним носієм можна у всіх районах Львова та Львівщини

У Державній міграційній службі у Львівській області інформують, що таку послугу можна отримати у всіх 29 територіальних міграційних підрозділах. У Турківському районі, єдиному, де донедавна такої можливості ще не було, вже встановлене і працює відповідне обладнання. Із 15 березня там розпочали прийом документів на виготовлення закордонних паспортів та ID-карток – внутрішнього українського паспорта нового зразка.
Від часу впровадження ID-паспортів Львівщина однією з перших в Україні 100% забезпечила можливість мешканцям області отримати нові зразки документів безпосередньо у районі, де вони проживають. Впродовж півроку обладнання для виготовлення паспортів із електронним носієм додатково встановлено у 10 підрозділах міграційної служби Львівщини.
“Це насправді великий крок до того, аби зменшились черги за послугою, аби люди у кожному районі змогли отримати не лише закордонний паспорт, а й паспорт нового зразка – ID-картку, – розповідає Ігор Дашавець, т.в.о. начальника ГУ ДМС України у Львівській області. – Це важливо ще й тому, що категорія осіб, які можуть отримати внутрішній паспорт з електронним носієм, вже розширена: це не лише ті, хто отримують перші паспорти. Є вищий попит на ID-картку і міграційна служба Львівщини на нього відреагувала. Тішить і те, що людям більше не доведеться долати десятки кілометрів до найближчого районного центру чи їхати у Львів, щоб здати документи й на виготовлення паспорта для виїзду за кордон. Вони це зможуть зробити неподалік від дому”.
Адреси територіальних підрозділів, де можна отримати послугу, за посиланням: http://lv.dmsu.gov.ua/lv/2015-02-24-12-20-57
ID-картку тепер можуть виготовити  не лише ті, хто має отримати перший паспорт, а й ті, хто змінив прізвище, чи має провести вклейку фото у зв’язку із досягненням 25-ти чи 45 річного віку. Також нові зразки паспортів можуть отримати громадяни, які втратили паспорт, чи у кого він пошкоджений. Вперше це треба зробити за місцем реєстрації, в подальшому – у будь-якому зручному міграційному підрозділі України.
За послугою з виготовлення паспорта для виїзду за кордон можна звернутись незалежно від місця реєстрації, у той міграційний підрозділ, де вам найбільш зручно.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4313 / 4.35MB / SQL:{query_count}