Рейди у маршрутках – вимагайте квиток

ЛКП “Муніципальна дружина” з автотранспортними підприємствами Львова проводитимуть контроль у маршрутних таксі з метою перевірок

Як повідомив директор ЛКП “Муніципальна дружина” Юрій Діль, перевірятимуть наявність та чинність пільгових посвідчень, а також видачу квитків водіями. Контроль здійснюватиме дві людини: представник ЛКП “Муніципальна дружина” та представник автотранспортного підприємства.
 “Друге завдання – це видача водіями маршрутних таксі квитків після оплати проїзду. Перевізники зобов’язані дати оголошення про те, що на лінії проводиться контроль та перелік нормативних дій. Робимо це для того, щоб пасажири свідомо вимагали квитка від водія після оплати проїзду, адже у будь-який момент зможуть зайти люди, які здійснюватимуть перевірку на наявність квитка про оплачений проїзд. Ми укладаємо договори з кожним львівським АТП для охорони громадського порядку: з ЛК АТП-1, АТП-14630, ТзОВ “Міра і К”, ТзОВ “Фіакр Львів”, ТзОВ “Успіх БМ”, – повідомляє Юрій Діль, інформує прес-служба міськради. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5492 / 4.34MB / SQL:{query_count}