Трамваєм до Санта-Барбари

Тривають роботи з продовження трамвайного маршруту №8 до Санта-Барбари. Обіцяють, що кінцеву зупинку на місці ринку облаштують ще до Великодня

До кінця березня планують завершити роботи із прокладання колії та прокладання контактної мережі. Як повідомив директор ЛКП “Львівелектротранс” Михайло Сидорович, до кінця березня буде завершено роботи із прокладання колії та прокладання контактної мережі. Це ті роботи, які має виконати ЛКП “Львівелектротранс”.
Після виконання цих робіт Сихівська районна адміністрація виконає роботи з благоустрою, облаштуванню хідників, озеленення. “Наразі прогнозуємо, що ще до Великодня (15 квітня – ред. “Пошта”) трамвай №8 курсуватиме за новим, продовженим маршрутом. Кінцева зупинка сихівського трамвая буде розташована на місці колишнього ринку “Санта-Барбара”, – розповів Михайло Сидорович, інформує прес-служба Львівської міськради.
Нагадаємо, трамвай №8 почав курсувати з площі Соборної у мікрорайон Сихів 17 листопада 2016 року. Наразі кінцевою зупинкою трамвая на Сихові є кільце біля кінотеатру ім. Дов­женка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1463 / 4.34MB / SQL:{query_count}