Більше авіарейсів зі Львова

Очільниця львівського аеропорту Тетяна Романовська анонсувала запровадження нових рейсів від літа 2017-го року

З її слів, пасажиропотік Львівського аеропорту упродовж 2016-го року зріс на 30% та перевищив 700 тисяч. У 2017-oму цю цифру планують підвищити до мільйона. Розраховують, що такий показник буде вагомим аргументом у переговорах iз лоукостерами та іншими авіакомпаніями.
Збільшувати кількість рейсів планують вже від літа. Зокрема, до Відня (+3), Стамбула (+6), Мюнхена (+2), також по два рейси до Варшави, Києва і Дніпра. Окрім того, анонсують запровадження додаткових рейсів до Вільнюса (Литва), Брешії (Італія), Пули (Хорватія) і Тирани (Албанія). Очікують підтвердження щодо рейсів до Батумі та Тбілісі, інформує tvoemisto.tv.
Зі слів гендиректора, до кінця березня аеропорт приймає заявки на чартерні перевезення: після цього кількість рейсів та напрямків має збільшитися. Вона додала, що Львівський аеропорт здатний обслуговувати й великі боїнги, тому не виключено, що в майбутньому з’явиться і трансатлантичний рейс. 
Вже з 13-го квітня угорський лоукостер Wizz Air повертається до Львова і виконуватиме регулярні польоти до Вроцлава. Зі слів Тетяни Романовської, успішність та завантаженість цього рейсу дасть поштовх до відкриття нових: щонайперше, до міст Німеччини та Італії. У березні-квітні Wizz Air має провести комісію та обговорити можливість відкриття нових сполучень зі Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4274 / 3.95MB / SQL:{query_count}