Ефір любові

День cвятого Валентина на радіо FM Галичина

До Дня усіх закоханих Радіо FM Галичина організувало проект “Закохані листи” та фотоконкурс #ЗнимкаВалентинка. Протягом двох тижнів слухачі надсилали свої слова любові у листах також  розміщували фото у Фейсбуці з хештегом ЗнимкаВалентинка.
Ранок 14 лютого на  файному радіо розпочався з візиту Павла Табакова з прем’єрою його ліричної пісні “Любов Жива”. Згодом у студію почали приходити учасники  святкових акцій. Кожна пара у прямому ефірі розповіла свою історію кохання та отримала святковий торт і квитки до Львівської філармонії.
Загалом надійшло кілька десятків “Закоханих листів” і ведучі FM Галичина протягом дня зачитували їх в ефірі. Листи були до коханих, рідних, друзів, військових: “Так дивно Тобі писати, особливо сьогодні. Сьогодні 51-ий день без тебе…”, “Довіряти, любити і шанувати – це те, чого Ти мене навчив…”, “Дорогий солдате, Захиснику! Я не знаю Tвого імені, але хочу Tобі висловити свої почуття…”. 
Автором найчуттєвіших рядків було обрано Надію Недовіз. Разом із коханим Віталієм, якому вона й присвятила свого листа, парі подарували романтичну вечерю у ресторані.
Ввечері на Радіо FM Галичина завітали і переможці фотоконкурсу #ЗнимкаВалентинка – Ярина Короткевич та Іван Маркович. Парі дістались у подарунок  квитки на концерт гурту “Антитіла”, на який одразу й вирушили продовжувати святкування. 
Усю атмосферу романтичності ефіру у День святого Валентина на Радіо FM Галичина доповнювала спеціальна підбірка “Музики про кохання” – пісні різними мовами, різних часів,  присвячені найпалкішим, найціннішим, найкращим почуттям – любові!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8997 / 4.35MB / SQL:{query_count}