Сміття і конкурс: перший етап

Львівська облдержадміністрація обрала трьох інвесторів для будівництва сміттєпереробного заводу

Учора, 15 лютого у Львівській ОДА відбулось публічне розкриття конкурсних пропозицій щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів. До подальшої участі у конкурсі, за результатами розгляду поданих документів, комісія допустила трьох інвесторів.
Із 6-ти пропозицій, що були подані на земельні ділянки у Миколаївському та Дрогобицькому районах, лише три отримали схвальну оцінку членів конкурсної комісії. Це пропозиції інвестиційно-екологічної компанії “ІЕК” (ділянка у Дрогобицькому районі), ТОВ “Глассворк технолоджі” (ділянка у Миколаївському районі) і ТОВ “Вейст Менеджмент Системс” (ділянка у Миколаївському районі). Документи, подані цими потенційними інвесторами, пройдуть попередню оцінку для подальшої участі у другому етапі конкурсу на будівництво сміттєпереробного комплексу, інформує tvoemisto.tv.
Як повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, вже за тиждень 22 лютого відбудеться публічне заслуховування трьох претендентів. “Для остаточного визначення і оголошення результатів про тих, хто проходить у другий тур конкурсу, заслухаємо бізнес-плани претендентів, з’ясуємо, що вони планують збудувати, які, можливо, вже є попередні розрахунки”, – зауважила посадовець.
Зі слів Ірини Гримак, за результатами оцінки поданих пропозицій, до 1 березня із трьох інвесторів комісія має обрати тих, які увійдуть у другий етап конкурсу. “Після цього упродовж 10 днів учасники отримають детальну конкурсну документацію для участі у другому турі. Кінцевий термін подання заяв другого туру (пропозицій учасників конкурсу) – 10 травня”, – наголосила вона.
На подальших засіданнях від 10 до 20 травня відкриють і опрацюють пропозиції, отримані до другого туру. До складу комісії під головуванням заступника голови ЛОДА Ірини Гримак та співголовуванням заступника голови обласної ради Володимира Гірняка увійшли провідні експерти, науковці, громадські активісти, представники екологічної інспекції області, Львівської міської влади, депутатського корпусу обласної та Львівської міської ради. Загалом до комісії увійшло 27 осіб.
Торік у грудні Львівська ОДА оголосила про початок відкритого конкурсу щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на території області. Для цього було опрацьовано три земельні ділянки під розміщення комплексу з утилізації ТПВ, зокрема в Яворівському, Миколаївському та Дрогобицькому районі. Пізніше земельну ділянку у Яворівському районі, зважаючи на звернення міського голови Львова, відповідним розпорядженням голови ЛОДА передано ЛКП “Збиранка”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7493 / 4.36MB / SQL:{query_count}