“Їздунець” чи “Карта батяра”?

Містяни запропонували понад 200 варіантів назви е-квитка

Львів’яни запропонували понад 200 варіантів назв для електронного квитка, який планують запровадити у Львові у 2018 році. Прийом пропозицій триватиме до 15 лютого, після цього оберуть найкращий варіант. “За кілька днів завершується термін надходження пропозицій на конкурс найкращої назви системи електронного квитка у Львові. Від містян уже надійшло понад 200 варіантів назв. Охочі долучитися до конкурсу можуть запропонувати свою ще протягом п’яти днів, до 15 лютого”, – зазначено на офіційній сторінцi проекту електронного квитка у Facebook.
Визначити найкращу назву мають наприкінці березня. Для цього після завершення прийому пропозицій триватиме обговорення з представниками громадськості, оцінка їх конкурсним комітетом і онлайн-голосування, інформує zaxid.net.
“Ми отримали вже понад 200 пропозицій із назвою електронного квитка. Найбільше пропозицій надійшло з назвами “Левчик”, “Leo Card”, “Карта Лева” і “Щасливий квиток”. Але є й багато оригінальних – “Зайчик”, “Файно їду”, “Їздунець”, “Подорожуй вільно”, “Карта батяра”, “Лелека”, “Бузьок карта”, “Равлик”, – розповів директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза.
З його слів, надійшло дуже багато фахових пропозицій щодо зовнішнього вигляду і системи роботи квитка. “Чимало людей зацікавлені, щоб квиток був платіжним засобом у всіх видах транспорту і навіть у приміських електричках”, – додав Олег Береза.
1 лютого у Львові розпочався конкурс на найкращу назву для е-квитка. Переможець конкурсу отримає приз – річний електронний квиток на весь транспорт Львова. Запропонована назва повинна містити не більше двох слів і викликати позитивні емоції. Вона не має асоціюватися з відомими брендами і мати негативний відтінок, а також не містити власних назв. Залишити свої пропозиції можна за посиланням або на сайті міськради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8144 / 4.35MB / SQL:{query_count}