Львів таки з бюджетом розвитку – 2017

Депутати Львівської міськ­ради погодили перелік об’єктів, видатки на які наступного року проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку

Зі слів директора департаменту економічної політики міськради Ірини Кулинич, до переліку насамперед увійшли перехідні об’єкти, які були розпочаті цього року і будуть завершені наступного. Це, зокрема, відновлення дитячих садочків, закінчення інфраструктурних і дорожніх робіт тощо. Також перелік охопив об’єкти, на які розроблено чи потрібно розробити проектно-кошторисну документацію. “Ми вперше приймаємо відповідний проект ухвали в поточному році, аби не зупиняти всі ті роботи, які почали проводити у 2016-ому. До розподілу ми мали майже 1,5 млрд грн, що дещо менше, ніж було цього року”, – каже чиновник. 
Відтак у бюджеті розвитку вперше передбачено 17,5 млн грн для реалізації проектів, за які проголосували мешканці міста в рамках “Громадського бюджету”, і близько 10 млн грн – на впровадження різноманітних інноваційних заходів із облаштування “розумного” мікрорайону. Також виділено кошти на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Передбачено відповідні суми на гарантовані зобов’язання міста за кредитами, а також на завершення усіх розпочатих робіт у дитячих установах та закладах освіти. Близько 40 млн грн виділяють на сферу охорони здоров’я, у тому числі 30 млн грн – на придбання медичного обладнання, інформує прес-служба міськради.
Відповідні суми передбачено на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури Львова. “Ми провели громадські слухання, за результатами яких намагались охопити всі подані громадськістю пропозиції”, – додала Ірина Кулинич.
Окрім цього, від 19,5 до 21 млн грн передбачають для кожної із шести райадміністрацій міста, здебільшого – на облаштування внутрішньоквартальних проїздів та ремонт доріг. Зі слів міського голови Львова, у січні наступного року до цих сум додадуть ще по 10 млн грн за рахунок надходжень у міський бюджет від акцизного податку.
Водночас, якщо раніше передбачалось виділення 40 млн грн на вивезення ТПВ з міста, то після обговорень було прийнято рішення щодо мінімізації цієї суми до 15 млн грн. Із тих 25 млн грн, що залишились, 4 млн грн додали на добудову спортивного залу школи №7, а решту 21 млн – перенесли в нерозподілений залишок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7123 / 4.08MB / SQL:{query_count}