Батьки, карантин продовжено!

У школах Львова призупинили навчання до 30 грудня

Від понеділка, 26-го грудня, до п’ятниці, 30-го грудня, у школах призупинено навчання. Дошкільні навчальні заклади міста працюватимуть у звичному режимі. Рішення продовжити карантин у школах Львова ще на тиждень прийняли 23-го грудня на позачерговому засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо розгляду питання про тимчасове призупинення навчання у загальноосвітніх навчальних закладах Львова, інформує Tvoemisto.tv
“Якщо за минулий тиждень було зареєстровано 8,5 тис. випадків захворювань на ГРЗ, то цього тижня зареєстровано 10 тис. випадків. Звісно ж, домінуючі серед них – це захворювання серед дітей”, – зазначив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР. З його слів, інтенсивний показник зріс, він вдвічі перевищує епідпоріг. Більшість усіх зареєстрованих випадків – діти у віці від 5 до 17 років. 
“Враховуючи погодні умови, враховуючи таку динаміку захворюваності і динаміку показників, комісією прийнято рішення продовжити тимчасове припинення навчання у навчальних закладах”, – додав Володимир Зуб. Інтенсивний показник становить 1337,4 на 100 тис. населення при епідпорозі 620,21, отже, реєструється перевищення епідпорогу серед населення м. Львова на 53,6%, серед дітей 0-4 років – на 35,8 %, 5-14 років – на 57,3 %, 15-17 років – на 63,4 %.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7745 / 4.34MB / SQL:{query_count}