Чекати на маршрутку стане простіше

Львів’яни завдяки SMS зможуть дізнатися через скільки хвилин на зупинку прибуде громадський транспорт

Щоб зробити очікування на громадський транспорт у Львові комфортнішим, місто спільно з активістами розробило спеціальні наліпки на зупинки. За наявності будь-якого мобільного телефону кожен охочий зможе дізнатися, за скільки хвилин на зупинку прибуде громадський транспорт. До 2020 року на всіх зупинках планують облаштувати електронні табло, проте до того часу є можливість користуватися дешевшою тимчасовою альтернативою цієї послуги. “На зупинках розмістять спеціальні наліпки, за допомогою яких можна буде дізнатися, за скільки часу прибуде громадський транспорт. За допомогою них, інформацію отримає кожен, хто має мобільний телефон”, – розповів Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”.
На наліпках зображені назва зупинки, індивідуальний QR-код та код зупинки. Завдяки цьому інформацію про прибуття транспорту можна отримати, не завантажуючи жодних додатків та через найпростіший телефон, інформує прес-служба Львівської міськради. 
Де розміщені наліпки? “Ми виготовили наліпки для кожної зупинки та поступово розміщуватимемо їх у павільйонах. На жаль, це не вдасться втілити на всіх зупинках, адже на деяких наразі просто немає місця для цього, а клеїти на самі знаки – не варіант”, – розповів Мирослав Голяк, web-розробник, співініціатор проекту.
Ініціатори проекту зазначають, що у розміщенні наліпок співпрацюють також і з балансоутримувачами зупинок та районними адміністраціями Львова.
З пропозиціями стосовно проекту можна звертатися на електронну скриньку cms.lviv@gmail.com та на Facebook-сторінку Комфортне місто.
Як це працює? Є чотири способи дізнатися час прибуття громадського транспорту. Перший спосіб – через SMS-повідомлення: “На кожній наліпці є код зупинки. Написавши повідомлення з цим кодом на номер 2214, у відповідь Ви отримаєте SMS з часом прибуття транспорту”, – розповів Олег Береза. Другий спосіб – через QR-код, щоб скористатися цим варіантом, вам потрібно мати смартфон та підключення до інтернету. Зчитавши з наліпки QR-код, перейдете за посиланням із інформацією саме для цієї зупинки. Третій спосіб –  через сайт lad.lviv.ua та код зупинки. Якщо ви не можете зчитати QR-код, але маєте смартфон із підключенням до інтернету, заходьте на сайт lad.lviv.ua та введіть у спеціальному віконці написаний на зупинці код. Четвертий спосіб – через сайт lad.lviv.ua та увімкнену геолокацію. Цей варіант спрацює і без наліпки, просто увімкніть на телефоні визначення вашого місце­знаходження (геолокацію) та зайдіть на сайт lad.lviv.ua. На карті оберіть потрібну Вам зупинку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2412 / 4.35MB / SQL:{query_count}