Львівські школи – на карантині

У школах Львова від вівторка, 20 грудня, оголосили карантин на чотири дні (по п’ятницю включно)

Пов’язане це із захворюваністю на грип. Натомість дитсадки працюватимуть у звичному режимі. Кількість зафіксованих випадків захворювань на ГРЗ перевищує епідпоріг у Львові майже вдвічі.
“Цей показник буде зростати, якщо не перервати ланцюг, тому ми вирішили призупинити навчання у школах, щоб уникнути великого скупчення дітей”, – зазначив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, інформує zaxid.net.
“За нашими підрахунками, на ГРВ хворіють 27% школярів, тому карантин оголошуємо до кінця тижня. А далі за результатами лабораторних досліджень санепідеміологів будемо вирішувати, чи доцільно карантин продовжувати. Пропущені дні навчання у школах компенсують через ущільнення програми після канікул”, – пояснила начальник міського управління освіти Зоряна Довганик.
Водночас із 31 грудня у школярів розпочинаються канікули, які триватимуть до 20 січня. Попри наближення канікул медики вважають, що запровадити карантин є доцільним. “Дошкільні навчальні заклади продовжують роботу у звичному режимі. Тимчасове призупинення навчання стосується лише шкіл і позашкільних навчальних закладів”, – каже директор департаменту гуманітарної політики міськради Галина Слічна.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1324 / 4.34MB / SQL:{query_count}