Приміські маршрутки: проблеми існують

Замість піти назустріч громадам щодо руху приміського транспорту профільна комісія відбувається відписками

Проблема із перенесенням кінцевих зупинок приміських маршруток у Львові, що викликала хвилю обурення жителів області, залишається відкритою через бездіяльність голови профільної комісії у Львівській обласній раді. Про результати засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку розповів депутат Львівської облради Андрій Дума. 
“Ми отримали понад 40 звернень від різноманітних громадських організацій, міських, районних рад області, які висловлюють невдоволення щодо того, як відбулася реформа руху маршруток приміського значення. Передусім ідеться про перенесення їх кінцевих зупинок у Львові. А що робить транспортна комісія? По суті, ігнорує ці звернення”, – сказав депутат.
З його слів, замість шукати вирішення проблеми, йти назустріч громадам комісія на чолі з її головою Михайлом Сидоровичем відбувається стандартними відповідями-відписками і всі звернення скеровує у профільний департамент при Львівській державній обладміністрації. “Це неправильно. Насправді облрада, зокрема й через профільну комісію, повинна диктувати обладміністрації, як має їздити приміський транспорт. Натомість комісія просто вмила руки і є абсолютно бездіяльною”, – резюмував Андрій Дума. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6488 / 4.05MB / SQL:{query_count}