Подарунки для дітей у лікарнях

У Львові вже удесяте триває акція “Миколай дітям у лікарнях”

Її організатори збирають гроші та подарунки, а також шукають помічників Святого Миколая, йдеться на сайті благодійного фонду “Крила надії”.
“Щороку десятки дітей у день Святого Миколая залишаються в лікарнях. Це переважно діти з важкими захворюваннями. Вони як ніхто заслуговують на радість і казку”, – пишуть організатори акції.
За підрахунками, для подарунків треба 84 тисячі 897 гривень. Станом на 12 грудня зібрано трохи більше 4 тисяч. Гроші можна переказати через реквізити фонду для закупівлі подарунків, вказавши у призначенні “благодійна пожертва на “Миколай дітям у лікарнях” або “на свято Миколая”, інформує zaxid.net.
Цього року святий Миколай планує завітати в дві дитячі лікарні Львова – КЗЛОР “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр”, де проходять лікування діти з онкологічними, орфанними захворюваннями та діти з нирковою недостатністю, а також до маленьких пацієнтів Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.
Львів’яни й самі можуть приносити подарунки. Потрібні набори для творчості, настільні ігри, машинки для дітей різного віку, конструктори “Лего”, ляльки, м’які іграшки, термогорнятка, хімічні набори (вирощування кристалів і т.д), дерев’яні саморобки (дракони, кораблі і т.д.), пазли, бандани і в’язані ажурні шапочки. Подарунки можна приносити в офіс БФ “Крила надії” (просп. Чорновола, 45-а, корп. 8, каб. 9).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.5617 / 4.06MB / SQL:{query_count}