Більше рейсів

ІТ-фахівці ініціюють збільшення кількості авіарейсів зі Львова до США та країн ЄС

Більш ніж половина львівських ІТ-фахівців мусять літати за кордон до бізнес-партнерів, витрачаючи на це чимало грошей. Щоби покращити авіасполучення Львова з найбільшими містами Америки та Європи, ІТ-кластер запустив проект IT Jet. Тим часом місто підтримує ініціативу бізнесменів. 
Авіасполучення є принципово важливим для розвитку та функціонування ІТ-бізнесу, а кількість маршрутів і рейсів із Львівського аеропорту цьому не сприяє, стверджують спеціалісти. Основною проблемою при цьому вони вважають час, витрачений на перельоти. В аеропорту підтверджують: немає рейсів до США, до багатьох великих європейських міст літаки зі Львова також не літають. Якщо і є можливість дістатися туди і назад до Львова, то з пересадками в Києві. Тому в ІТ-кластері пропонують підвищити комфорт бізнес-подорожей, запровадивши прямі рейси та кращі сполучення з ключовими містами США та країнами Європи.
“98 відсотків клієнтів львівських ІТ-компаній перебувають за кордоном. Робота із закордонними замовниками вимагає відповідних умов. Більш ніж половина львівських “айтішників” щонайменше раз на рік літають за кордон до бізнес-партнерів. Та у Львові звичайна бізнес-подорож може перетворитися на поїздку довжиною в день. Попри те, що Львів має розвинену інфраструктуру та хороший аеропорт, маршрутна авіамережа міста дуже обмежена. Тому, власне, Львівський ІТ-кластер вирішив попрацювати на розширення авіасполучення зі Львовом”, – каже Андрій Павлів, голова Наглядової ради Lviv IT Cluster, інформує tvoemisto.tv.
Утілення проекту ІТ Jet вже розпочали: провели дослідження щодо реальної потреби працівників індустрії в покращенні авіасполучення, зокрема з Нью-Йорком та Лондоном, куди львівські ІТ-спеціалісти літають найчастіше. Наступний етап – перемовини з авіаперевізниками та подання на проведення двох найбільших конференцій – Routes і Connect. Зі слів заступника мера Львова Андрія Москаленка, є великий відсоток тих, що приїжджають на ці конференції, а потім укладають угоди на перельоти.
 “Аеропорт є в державній власності, і відповідно ми маємо змогу з ним скооперуватися. Наприклад, пасажиропотік порівняно з минулим роком виріс на 30-40 відсотків. Відкрилася низка нових сполучень, тривають перемовини, аби можна було, даючи максимальну кількість бонусів з боку аеропорту і міста, залучити лоукост-перевізників, відкривати нові сполучення, які допоможуть розвивати бізнес, зокрема ІТ. Бізнес не має особливих меж і потребує максимально великої кількості подорожей”, – пояснив Андрій Москаленко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9778 / 4.07MB / SQL:{query_count}