Гайда на ковзани!

Вже у ці вихідні у Львові обіцяють відкрити дві найпопулярніші ковзанки – на площі Ринок і в “Медику”

фото: mijmaliuk.ucoz.ua
Для справжніх любителів зимового відпочинку прийшла найкраща пора. Дітвора, навіть не зважаючи на мокрий сніг, тягне за собою санчата і мчить шукати гірку – так вже хочеться їй зимових пригод. На лижі у гори здебільшого всі на свята вибираються, бо ж тоді ще й вихідні матимемо, але до них ще майже місяць чекати.  
А от ковзани, коли можна буде взути ковзани? Напередодні вихідних “Пошта” спеціально розізнала, коли ж нарешті відкриють найулюбленіші ковзанки львів’ян, яких вже, до речі, дочекатись не можуть. У соцмережах чи не щодня з’являються “пости” на кшталт, “Коли ж нарешті відкриють каток?”, “Моя малеча не може дочекатись, коли ковзанка запрацює”, “Зима у місті вже давно, а чому ковзанка ще не працює?” тощо.
Як повідомили “Пошті” працівники, що займаються облаштуванням ковзанки на площі Ринок, центральний каток Львова запрацює вранці сьогодні, 3 грудня, о 10.00. “Якщо не буде якихось форс-мажорів, то відкриємо 3-го грудня”, – запевнили нас працівники ковзанки, що на площі Ринок. Працюватиме каток з понеділка по неділю з 10.00 до 22.00. Дорослі з власними ковзанами цього року за годину на ковзанці повинні заплатити 40-55 грн ( в залежності від дня тижня), діти віком до 12 років – 25-35 грн. Якщо братимете ковзани на прокат, то ціни такі: 50-70 грн – для дорослих, 35-50 грн – для дітей. А от ковзанку спортивно-розважального комплексу “Медик”, що на Горбачевського, 24, обіцяють відкрити вже у неділю, 4 грудня, об 11.00. Працюватиме вона щодня з 11.00 до 23.00. Запрошуємо усіх бажаючих. Ціни не змінились – такі, як торік: коливатимуться від 30 до 70 грн за годину.

фото: lv.at.ua
Принагідно, “Пошта” довідалась, а куди ж ходили на ковзанку львів’яни ще кілька десятків років тому. 
“Я виросла на вул. Коперника у Львові. Пригадую, у часи мого дитинства – а то було у 70-их роках – ми, дітвора, ходили кататись на ковзанах у Парк культури. Взували такі спеціальні чохли на ковзани і чимчикували розважатись. Але то при святах, як то кажуть. А от у будні ходили на такий собі каток біля Палацу мистецтв: там колись знесли будинок,  загородили і заливали водою ту площу. От ми і мали де кататись. Та й взагалі за часів мого дитинства ковзани були дуже популярними, всі діти мріяли їх мати, всі хотіли навчитись кататись, а вже, якщо навчились, то не давали батькам спокою – тягнули їх на ковзанку або ж просили хоча б трохи води нам вилити на асфальт – так ми мали власний “каток””, – розповіла “Пошті” львів’янка Надія. 
“Закрита ковзанка за часів Польщі була на початку вул. Зеленої, перед Водоканалом. Залишились навіть фото. Це було у міжвоєнний час. Була також у Львові і відкрита ковзанка – колись зустрічав щось таке у книжках”, – зазначив у розмові з “Поштою” львовознавець Ілько Лемко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7867 / 4.08MB / SQL:{query_count}