Вихідні: громадський транспорт курсуватиме зі змінами

6 грудня у Львові відбудеться “Марш захисників України”, присвячений 25-ій річниці Збройних cил

Сьогодні, 3 грудня, і в неділю, 4 грудня, триватиме підготовка і репетиція заходу. Відтак ділянки доріг від вул. Князя Романа – пл. А. Міцкевича – просп. Свободи – до вул. Торгової тимчасово будуть перекритими для руху, тому громадський транспорт, який їздить через просп. Свободи,  курсуватиме за схемою об’їзду недільних та святкових днів. Також водіїв приватного транспорту просять оминати зазначені ділянки доріг.
Управління транспорту та зв’язку міськради інформує, що у зв’язку з проведенням заходів з нагоди 25-ї річниці Збройних сил України, буде внесено зміни у рух громадського транспорту, який курсує через просп. Свободи:
3 грудня – з 19.00 до 22.00, 4 грудня – з 9.30 до 13.00 та 6 грудня – з 9.30 до 13.00. У ці години автобуси курсуватимуть за схемою об’їзду просп. Свободи на недільні та святкові дні. Рух тролейбусів маршруту №13 буде здійснюватись за маршрутом вул. Грінченка – торговий центр “Форум-Львів”, інформує tvoemisto.tv.
Щоб не створювати заторів, водіїв приватного транспорту просять обмежити в’їзд у центр міста у зазначені години. Також водіїв просять не паркувати автомобілі вздовж вулиць, які зазначені у маршруті, аби не створювати незручностей та перешкод. Водночас частково буде ускладнений рух на вулиці Дорошенка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6634 / 4.05MB / SQL:{query_count}