У Львові відчинила двері Резиденція Святого Миколая

Вчора, 2 грудня, у Львові, у парку “Знесіння”, відчинила двері головна офіційна Резиденція Святого Миколая. Її мають змогу відвідати діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей та діти учасників АТО

фото: loda.gov.ua
А протягом 3-20 грудня кожна дитина зможе особисто зустрітись зі Святим Миколаєм, написати листа, загадати бажання та отримати подарунки, інформує  заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.
“Під час офіційного відкриття Головної резиденції панувала справжня зимова казка: написання листів Миколаю, незабутнє фото на згадку, а на завершення – великий святковий концерт. У концерті зокрема, взяли участь відомі львівські виконавці та дитячі колективи, серед яких – Тарас Гаврик, дует “ВлаТар”, телевізійний центр “Кадрики” та інші”, – каже він. 
Зі слів Наталії Табаки, подія важлива для Львівщини не лише у соціальному, а й у туристичному плані. Адже може привабити українських та закордонних туристів, які обожнюють наші колоритні звичаї та традиції, що передаються із покоління в покоління, інформує прес-служба ЛОДА. Торік  Резиденцію відвідало понад 3000 осіб. У цьому році організатори сподіваються подарувати казку ще більшій кількості відвідувачів.
Миколай-Чудотво­рець чекає на дітей та дорослих у своїй Головній Офіційній Резиденції у Львові з 3 до 20 грудня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 70. Телефон для довідок: +38 073 140 99 83

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
17.6746 / 4.05MB / SQL:{query_count}