“Шлюб за добу” вже у Львові

У місті Лева 19 серпня стартував новий сервіс – “Шлюб за добу”. Львів став п’ятим із шести міст, де розпочався пілотний проект

фото: minjust.gov.ua
Як уже писала “Пошта”, нині таку послугу можна отримати в Сєвєродонецьку, Маріуполі, Одесі та Києві. На початку вересня до “пілоту” приєднається Херсон.

19 серпня на оглядовому майданчику львівської ратуші вже розписали три пари. Свідоцтва про шлюб їм вручив особисто міністр юстиції Павло Петренко. Всі вони є переможцями конкурсу “Шлюб за добу”.
 “У Львові така послуга буде доступна в трьох місцях. Молодята матимуть можливість одружитися в Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”, де урочистості проходитимуть із дотриманням українських народних традицій. Надати майданчик для пар зголосився й стадіон “Арена Львів”. Третім майданчиком, доступним для молодих пар, є Львівський аеропорт”, – пояснив Павло Петренко, перебуваючи у Львові.  
Аби скористатися новою послугою, потрібно зателефонувати або зв’язатися через інтернет із організаторами, обрати зручний час, дату, місце і, на бажання, додаткові послуги та приїхати на церемонію.
“Вартість церемонії варіюється залежно від набору додаткових послуг. Базова ціна у Львові становить від 2000 до 2500 гривень у робочі дні і трохи дорожче у вихідні та святкові. Ми прийняли принципове рішення: якщо до шлюбу йтимуть учасники АТО, то ця послуга для них буде безкоштовною. Тобто потрібно буде сплатити лише 85 копійок держмита”, – сказав урядовець. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6592 / 4.06MB / SQL:{query_count}