Два зайці на прицілі

"Львів" продадуть: місто отримає гроші і об'єкт до чемпіонату Європи з футболу

"Львів" продадуть: місто отримає гроші і об'єкт до чемпіонату Європи з футболу

Цього року готель "Львів" отримає свого власника. Теперішні орендарі, ЗАТ "Готель "Львів", звернулися до управління комунального майна Львівської міської ради з проханням викупити приміщення готелю.

За словами Євгена Климковича, начальника управління комунального майна Львівської міської ради, документи та заявка на викуп уже надійшли до управління і зараз їх вивчають. Рішення, чи продавати готель "Львів" теперішньому орендарю, мають ухвалити депутати на сесії міської ради.

За скільки міській раді вдасться продати готель у центрі міста, наразі невідомо. У Ратуші зізнаються, що час не надто вдалий, оскільки цього року ціни на нерухомість суттєво знизилися. Однак "за" приватизацію є той факт, що міський бю­джет зможе отримати одноразово велику суму грошей. Окрім цього, готель внесений у міську програму підготовки до Євро-2012 і вже за три роки мав би приймати гостей, які приїдуть на чемпіонат з футболу. Будівля готелю до того часу має зазнати суттєвих змін, а власник більше зацікавлений у реконструкції, ніж орендар.

За словами депутата міськради Романа Зафі­йовського, зараз готель можна продати за 20 - 25 млн грн.

- Ми його хочемо продати приватному акціонерному товариству, яке є орендарем цілісного майнового комплексу готелю. А сюди входять сам готель, котельня, гаражі, пивниці, ресторан, ліжка, списана постіль тощо. Колись за нього реально було отримати 40 млн грн, а зараз - 20 - 25 млн грн. І це найбільше, що місто може отримати за цей готель, - наголосив Роман Зафійовський

Водночас пан Климкович не надто охоче називає можливу ціну викупу. За його словами, оцінювати майно лише в компетенції державного оцінювача, який виграє тендер на ці роботи. Допустимий коридор, на думку чиновника, становить від 20 до 50 млн грн.

На жаль, "Пошті" не вдалося дізнатися позицію майбутніх потенційних власників. Невідомо, чому орендар лише зараз вирішив викупити готель, хоча орендує його вже майже 15 років. Дирекція готелю також відмовилася коментувати будь-які свої плани до того, як сесія ухвалить рішення про приватизацію об'єкта.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3823 / 3.97MB / SQL:{query_count}