У Львові створять найбільший у світі портрет Івана Франка

До 160-річчя від дня народження Івана Франка у Львівській області заплановано проведення низки культурно-мистецьких заходів

фото: прес-служба ЛОДА
Про це інформує директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.
“Упродовж 21-27 серпня на площі перед театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької проходитиме фестиваль сучасної монументальної скульптури “Franko sculpture symposium”, – каже Христина Береговська. – Учасники симпозіуму, скульптори Академії мистецтв, інтерпретуючи поетичні образи Івана Франка,  створять 6 скульптур з пінополістиролу висотою  4 метри кожна. Модульні скульптурні блоки пересуватимуться на колесах. Разом вони утворять найбільший у світі портрет Івана Франка”.
Презентація проекту розпочнеться 27 серпня о 20.00. інформує прес-служба ЛОДА. Окрім того, у Дрогобичі та селі Нагуєвичі Дрогобицького району – батьківщині Івана Франка, також проводитимуть низку заходів. Зокрема, День Франкової книги, квест “Місцями Івана Франка”, виставки творів декоративно-ужиткового мистецтва, народної творчості, друкованої продукції тощо.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8933 / 4.05MB / SQL:{query_count}