Як Львівщини відзначатиме 25-ту річницю Незалежності України

У середу, 24 серпня, у всіх районах Львівської області відбуватимуться урочисті та мистецькі заходи з нагоди відзначення 25-oї річниці проголошення незалежності України

Про це інформує департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
“У всіх народних домах 20-и районів Львівщини відбуватимуться театралізовані дійства, святкові концерти, вечори патріотичного виховання, різноманітні конкурси, молодіжні козацькі забави, тематичні виставки та експозиції,  святкові літургії у храмах та інші урочистості, присвячені 25-ій річниці Незалежності України”,  – каже директор департаменту Христина Береговська.
Зокрема, зі слів Христини Береговської, у Буському районі відбудеться мистецька естафета населеними пунктами Бущини “Галицька Венеція пісенно величить Волю рідної землі” та презентація оновленого 30-метрового рушника – оберега Бущини, вишитого мисткинями 26-и самоврядних одиниць району.
Жовківщина потішить економічною виставкою товарів району на ХХ Міжнародному фестивалі народної творчості “Розточчя-2016”.
Жидачівський район залучить усіх мешканців до флешмобу “Україна – це ми”.
Турківщина запрошує усіх бажаючих на виставку квітів та квіткових композицій “Моя Україна”, а також до участі в акціях  “Передай вітання для солдата”, “Якою я в майбутньому бачу Україну”, “Козацькі забави”, малюнок на асфальті “Незалежність очима дітей” та парад вишиванки “Кольори України”. Окрім того, працюватиме вуличний ярмарок, де проводитимуть збір коштів для бійців АТО.
Яворівський район дивуватиме гостей патріотичним боді-артом, українським караоке на майдані, конкурсом вишиванок, веселими переспівами в супроводі троїстих музик. Окрім того, у програмі святкування – вікторини, розваги, конкурси для родин у вишиванках, флешмоб та концерт кавер-групи BAND.IT.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2302 / 3.96MB / SQL:{query_count}