Львівські землі для родин бійців: де зарезервовані

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО

Станом на 1 серпня зарезервовано 4920 га, про що інформує Головне управлінні Держгеокадастру у Львівській області.
Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.
Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Буському районі – 524 га, Сокальському районі – 481 га, Жидачівському районі – 381 га та Радехівському районі – 291 га. Також у Бродівському та Дрогобицькому районах зарезервовано більш ніж по 300 га для надання у власність учасникам антитерористичної операції.
Найбільше земель зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 3 344 га, садівництва – 1 037 га, будівництва та обслуговування житла – 495 га.
“Працівники територіальних органів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО мали можливість отримати земельну ділянку. Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви”, – зауважив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО. На сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4021 / 4.06MB / SQL:{query_count}