#ПишаюсяМатеринством

Щорічна літня акція “Тиждень підтримки грудного вигодовування” в усьому світі проводиться, починаючи з 1-го серпня

Цього дня 1990 року прийняли Декларацію про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування, яку підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.
У рамках Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування, який цього року триватиме до 7 серпня, у соцмережах поширився флешмоб #ПишаюсяМатеринством, у процесі якого львів’янки викладають фото, де годують своїх малюків грудьми.
“Я – мама, яка годує грудьми. Йдеться не лише про харчування та здоров’я, насамперед це – любов, тепло близьких, підтримка і розвиток в дитини довіри до світу. Якщо жінка має можливість годувати, то цим точно варто скористатися”, – написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook львів’янка Ірина Снітинська, засновник Школи риторики й ораторства “АҐРУС”, тренер зі спілкування та публічного виступу.
Долучилася до флешмобу і Мар’яна Савка, головний редактор “Видавництва Старого Лева”: “Я також підтримую грудне вигодовування і приєднуюся до флешмобу #ПишаюсяМатеринством. Кожен робить свій вибір самостійно. Але якщо є така змога – годувати дитину грудьми, то це найкращий спосіб дати їй свій захист, підтримку, увагу. Я не знаю, як кому, – мені це в задоволення, а Северину тим паче. Синові майже півтора року. Я впевнена, що мамине молоко і наша батьківська любов вберегли його від хвороб, від усіляких вірусів, застуд, алергій. Він веселий і впевнений у собі хлопчик”.
Пишається материнством і Наталія Тихолоз, літературознавець, франкознавець і доцент ЛНУ ім. І. Франка: “Нема нічого приємнішого у світі для мами, ніж годувати своє мацьопе дитя грудьми. Це так зворушливо, коли воно плямкає губками й усміхається. Скільки позитивної енергетики це додає обом. Для дитини мама є цілим світом. Світом тепла, затишку і любові... Це так гарно, так приємно і корисно. Для обох. Не відмовляйте дитині і собі у цій життєвій насолоді”.
Всесвітня акція “Тиждень підтримки грудного вигодовування” була задумана як один із стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення втраченої традиції.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4357 / 3.97MB / SQL:{query_count}