“Ваш квиток, будь ласка…”

У Львівелектротрансі посилюють контроль за безквитковим проїздом

фото: Олег Огородник
Як писала “Пошта”, із 25 травня у львівських трамваях скасували службу контролю за пасажирами, що їздять без квитка. Тоді директор ЛКП “Львівелектротранс” Михайло Сидорович пояснив, що попередня служба конт­ролю підприємства працювала неефективно, окрім того, було чимало нарікань від пасажирів на роботу контролерів. 
Але віднедавна інспектори знову вийшли на полювання за любителями проїхатись “зайцем”. “Про посилення контролю заздалегідь не повідомляли, щоб виявити реальну ситуацію з оплатою за проїзд в електротранспорті. За спостереженнями, більшість пасажирів електротранспорту сумлінно оплачують проїзд – виручка від реалізації квитків і абонементних карток після звільнення контролерів не зменшилася, незважаю­чи на зміни окремих маршрутів електротранспорту”, – розповів “Пошті” Антон Лягушкін, речник ЛКП “Львівелектротранс”.
За його словами, усі інспектори вже пройшли конкурсний відбір, а серед нових працівників є й учасники АТО. “За час відсутності контролю в електротранспорті у комунальному підприємстві аналізували роботу попередньої служби контролю, а також і європейський досвід в цьому напрямку. Вже відбувся конкурсний відбір кандидатів на посади інспекторів служби безпеки, серед службових обов’язків яких є, в тому числі, і контроль за безквитковим проїздом. Усі інспектори служби безпеки пройшли співбесіду та спеціальне навчання. Значні зміни стосуються і самої організації контролю. Якщо раніше контролери, як правило, з’являлися в одних і тих самих місцях, то тепер інспектори працюють на різних маршрутах і у різних місцях. Зауважу, що нові інспектори не мають спеціальної форми, а лише посвідчення”, – розповідає Антон Лягушкін. 
Нагадаємо, в ЛКП “Львівелектротранс” триває акція “Квитковий бум” для заохочення сумлінних пасажирів. “Квитковий бум” – це щомісячний квест, де, згідно з його умовами, потрібно зібрати 50 загальних або 50 пільгових прокомпостованих квитків, надіслати їх поштою чи принести особисто за адресою: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2 (з позначкою акція “Квитковий бум” та обов’язково вказати свій номер телефону). Як інформує ЛКП “Львівелектротранс”, у рамках цієї акції, вже 10 львів’ян отримали у подарунок місячні абонементні проїзні квитки на проїзд у трамваї і тролейбусі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4117 / 3.97MB / SQL:{query_count}