У Львові триває програма навчання плаванню

На її реалізацію в 2016 році в міському бюджеті передбачено 400 тис грн, тож навчитися плавати зможуть більше 1000 дітлахів

фото: vi.ill.in.ua
За підсумками проведеного тендеру договір на реалізацію програми, що стартувала ще 1 червня, укладено з басейном палацу спорту ЛОО ФСТ “Динамо” на вул. Вітовського, 53. 
Навчання передбачає 10 відвідувань басейну та заняття з професійним тренером. Участь у програмі беруть діти відповідних категорій віком 9-15 років, інформує прес-служба міськради. Скористатися нею на безкоштовній основі можуть наступні категорії: діти з малозабезпечених та багатодітних сімей; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди, які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань; діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії; талановиті та обдаровані діти (ця категорія подає документи через установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів – “Пошта”); діти, батьки, яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти учасників АТО.
Для участі в програмі через районні відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді треба подати заяву на ім’я директора ЛКП “Спортресурс” і пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідних категорій. Учасники АТО, які хочуть долучити своїх дітей до програми, подають заяву в Центр надання послуг учасникам бойових дій на ім’я директора ЛКП “Спортресурс” та копію номера ідентифікаційної картки львів’янина – учасника антитерористичної операції (при умові наявності на картці всіх документів, необхідних для участі у Програмі) або пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідної категорії.
За детальнішою інформацією можна звертатися за місцем проживання у відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.6039 / 4.06MB / SQL:{query_count}