Фурам у спеку їздити зась!

У зв’язку з підвищеним температурним режимом на автошляхах Львівщини посилять контроль за вантажівками

Усіх порушників, котрі у спеку рухатимуться з перевищенням вагових параметрів, каратимуть штрафами. Відповідні обмеження діятимуть у період з 10.00 до 22.00 год, коли температура повітря сягатиме понад плюс 28 градусів за Цельсієм. Відтак водіїв великовагових та габаритних транспортних засобів застерігають не їздити у спеку, бо це спричиняє руйнування дорожнього покриття. 
Про це, зокрема, попереджатимуть відповідні знаки, які розміщені на усіх в’їздах в область, інформує прес-служба Львівської ОДА. Втім, попри заборону, водії вантажівок продовжують нехтувати ваговими обмеженнями – окремі з них рухаються автошляхами з суттєвим перенавантаженням у понад 40 тонн. Зокрема, лише за минулий тиждень працівники управління Укртрансінспекції Львівщини склали 29 актів на таких порушників. Перевізників оштрафували на загальну суму в понад 2700 євро. Разом із цим, за відсутність дозволів на перевезення таких вантажів з них стягнуть ще в середньому по 1700 грн.
Загалом працівники Укртрансінспекції перевірили більше 820 вантажівок. Порушників вдалось виявити саме завдяки роботі пересувного габаритно-вагового комплексу, який цілодобово працює на дорогах області. Цьогоріч заплановано закупити ще кілька таких мобільних комплексів для контролю за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами. Кошти на це планують передбачити в обласному бюджеті.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.8124 / 4.05MB / SQL:{query_count}