Сліпа Феміда

Львівський апеляційний адміністративний суд, який раніше очолював екс-суддя Ігор Зварич, шостий день позбавлений світла через борги

Львівський апеляційний адміністративний суд, який раніше очолював екс-суддя Ігор Зварич, шостий день позбавлений світла через борги

- Від 12 березня до сьогодні Львівський апеляційний адміністративний суд відімкнений від енергопостачання. Через ненадходження коштів від державної судової адміністрації у суду виникла заборгованість перед ВАТ "Львівобленерго" у 25 тисяч гривень. Незважаючи на те, що Львівський апеляційний адміністративний суд скерував до керівництва ВАТ "Львівобленерго" відповідні гарантійні листи ще напередодні відключення електрики,  електропостачання не відновлено, а керівництво підприємства не знаходить можливості вислухати аргументи адміністрації суду. Відтак суд залишився без теплопостачання, телефонного зв'язку, не працює оргтехніка, - прокоментувала ситуацію Ольга Давид, прес-секретар суду.

Через відсутність електропостачання робота Львівського апеляційного адміністративного суду заблокована. Лише на вчора, понеділок 16 березня 2009 року, у Львів­сь­кому апеляційному адміністративному суді було призначено 180 судових засідань. Через неможливість ведення аудіо­запису, якщо обидві сторони згідні, засідання суду таки відбуваються у протокольному режимі.

Крім заборгованості за електроенергію, суд не має коштів для оплати послуг пошти, і на сьогодні цей борг становить 120 тисяч гривень. Бракує також коштів на канцтовари, папір, розхідні матеріали для оргтехніки.

Очевидно, з нинішніми проблемами суду не допомогли впоратися і щедрі засівання, які, за словами Ігоря Зварича, судді зібрали під час заселення у приміщення і які працівники СБУ вилучили під час затримання працівника Феміди. Тож зараз судді сподіваються лише на державні кошти.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2391 / 3.97MB / SQL:{query_count}