Свято пісні у Львові

У місті до Євробачення-2016 хочуть добудувати арену на 10 тисяч людей

Львів пропонує два об’єкти для проведення Євробачення 2017: “Арену Львів” та арену на Кульпарківській, 226-г. Останній об’єкт збудовано усього на 25%. 
У Львові критеріям, які необхідні для проведення Євробачення, відповідають два об’єкти: “Арена Львів” і арена на вулиці Кульпарківській, 226-г (Ряшівська – проектована). Останній – приватна будівля, що будувалася компанією United Basketball Investments, спеціально до Євробаскету і на сьогодні споруджена всього на 25%. Втім такий стан справ не повинен лякати, наголошує заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. “Сьогодні проект арени на Кульпарківській відповідає усім параметрам, які вимагають, і, у разі перемоги, об’єкт буде збудований повністю до початку проведення Євробачення 2017. Наразі роботи призупинено, але компанія  бере на себе обов’язок завершити арену вчасно за власні кошти”, – розповідає  Андрій Москаленко, інформує tvoemisto.tv.
Раніше міський голова Андрій Садовий зазначив, що, відновивши будівництво, арену на Кульпарківській можна добудувати усього за вісім місяців. “Свого часу почали будувати у Львові арену для проведення Євробаскету. Ми заморозили цей проект тому, що Україна відмовилася від проведення чемпіонату, але ця арена була запланована як мультифункціональна: і для спортивних заходів, і для різних концертів. Тому ми розглядаємо можливість відновити будівництво, і цей комплекс можна збудувати орієнтовно за 8-9 місяців”, – зазначає Андрій Садовий.
Спортивний комплекс на Кульпарківській 226-г планують побудувати за зразком вже існуючого комплексу “Шауляй Арени” в литовському місті Шауляй, а орієнтовна вартість такого проекту 55 млн доларів.
Наразі конструкція будівлі побудована до другого поверху. Арена, яка вміщатиме до 10 тис. людей, знаходиться на відстані 6,2 км  від центру міста, від аеропорту – 1,4 км і 4 км від автовокзалу. Загальна площа – 24 489 кв. м. Передбачено п’ять поверхів, двадцять дві бізнес-лоджії, а також конференц-зали, бізнес-клуб та паркінг на 600 місць. Також арена буде оснащена сучасною інфраструктурою: зонами громадського харчування та торгівлі, офісними приміщеннями та зонами відпочинку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.7352 / 4.07MB / SQL:{query_count}