Поділитися досвідом

Громади запрошують до участі у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”

Місцевим громадам пропонують поділитися набутим досвідом місцевого та регіонального розвитку на конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування – 2016”. Вже традиційно, починаючи з 2012 року, найвдаліші практичні втілення отримують нагороди та спеціальні відзнаки Мінрегіону України та Ради Європи.
Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА, цьогорічний конкурс матиме три тематичних спрямування:
– стимулювання економічної активності, створення робочих місць;
– кращі практики органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад;
– центри надання адміністративних послуг.
Як інформує прес-служба ЛОДА, відбір робіт триватиме до 30 вересня. Заявку на участь варто надсилати електронною поштою на адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int.
Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (044) 303-99-16, (044) 590-47-76.
Конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування” є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує й Україна як держава – член Ради Європи. У 2015 році від Львівської області призерами стали Хоробрівська сільська рада Сокальського району (Реалізація проектів міжнародної технічної допомоги в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2007 – 2013” в номінації “Співробітництво громад: практичні результати і вигоди”), Львівська міська рада (проект “Впровадження щоденного моніторингу споживання енергоресурсів у бюджетних установах міста Львова” у номінації  “Енергозбереження та енергоефективність” та проект “StartupDepot – перший бізнес-інкубатор у Львові” у номінації “Стимулювання економічної активності, створення робочих місць”).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2651 / 4.06MB / SQL:{query_count}