Хто на велопробіг і сходження на гору Високий Верх?

У понеділок, 20 червня, до Дня молоді у Карпатах відбудеться велопробіг та спільне сходження на гору Високий Верх

“Це вже друге сходження у цьому сезоні, яке цього разу ми присвятили Дню молоді. Цей одноденний похід на гору Високий Верх дасть змогу насолодитися красою Карпат та корисно й активно провести дозвілля. Підкорення цієї вершини доступне майже кожному туристу, оскільки не потребує особливої фізичної підготовки”, – зазначає начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Роман Теребенець.
Програма передбачає доїзд  електричкою до Славська, далі велопробіг до готельно-відпочинкового комплексу “Вежа Ведмежа”, де учасники матимуть змогу залишити свої велосипеди під наглядом. Після цього маршрутом “Писана криниця” відбудеться сходження на вершину. Саме підняття на гору триватиме близько 3,5 годин. Після спуску та велопрогулянки передбачено обід у курені “Мохнач” села Волосянки. Повернення назад до Львова електричкою о 18.30 цього ж дня.
Охочі взяти участь у підйомі можуть попередньо зареєструватися за посиланням: http://goo.gl/forms/t6GP6DTvgJ3kPmzB3. Квитки за проїзд електричкою та обід оплачують учасники заходу, інформує прес-служба ЛОДА. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.2543 / 4.05MB / SQL:{query_count}