Євро-2016: вболіваємо у фан-зонах

Найвідданіші фанати поїхали до Франції на Євро-2016, хтось переглядає матчі в компанії друзів у пабах чи вдома, інші – дивляться футбол у фан-зонах. На цей раз фан-зони для вболівальників облаштували не лише у Львові, але й у кількох містах області

У місті Лева фан-зона закритого типу працює у Львівському кіноцентрі, що на  вул. В. Великого, 14. На площі перед Франковим вишем до 10 липня діятиме відкритий фан-парк, в якому одночасно можуть перебувати до п’яти тисяч глядачів. У фан-парку щодня проводитимуть матчі з вуличних видів спорту, а також різноманітні майстер-класи. Крім того, для відвідувачів з особливими потребами тут передбачені спеціальні місця.
Щодо області, то у центрі Жовкви на площі Вічевій вже запрацювали чотири телевізійні екрани; в центрі Рава-Руськи встановили два телеекрани, повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА. По одному телеекрану працює в Куликові та Дублянах Жовківського району. Фан-зона у Кам’янці-Бузькій працюватиме у приміщенні місцевого кінотеатру, що на вул. Незалежності; у Старому Самборі спортивні події можна переглядати в приміщенні кафе “Рандеву”, що на вул. Д. Галицького, 84; екран розміром 4 х 3 метри встановлено у центрі Жидачева на вул. Шевченка, 1; на літньому майданчику у Бродах, навпроти супермаркету “Рукавичка” на вул. Просвіти, 1 також встановили  великий плазмовий телевізор для трансляції матчів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.8903 / 4.06MB / SQL:{query_count}