Мільйони до державного і місцевого бюджетів

Личаківська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує громадян щодо поступлень до державного та місцевих бюджетів у січні-травні 2016 року

Личаківська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує громадян щодо поступлень до державного та місцевих бюджетів у січні-травні 2016 року: майже 276 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, понад 527 мільйонів гривень податкових платежів до місцевого бюджету,  більше 130 млн грн. податку на прибуток, 57 мільйонів гривень акцизного податку. 
Нагадаємо, з 1 січня 2015 року до кола платників акцизного податку увійшли роздрібні торговці алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць. 
Майже 612 тисяч гривень надійшло транспортного податку і 216 млн гривень ПДВ. Платники Личаківської ОДПІ перерахували з початку року до державної скарбниці понад мільйон гривень екологічного податку. 396 мільйонів гривень єдиного внеску надійшло до бюджету від платників Личаківської ОДПІ,  а на допомогу армії – понад 34 мільйони гривень військового збору. 
До місцевого бюджету надійшло: понад 90 мільйонів єдиного податку, майже 69 млн грн плати за землю, 1,4 млн грн надійшло за спеціальне використання води.
Розрахунок за спеціальне використання води заповнюється платниками рентної плати, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва.
До місцевого бюджету надійшло майже 5 млн грн плати за ліцензії http://lv.sfs.gov.ua/media-ark/local-news/print-238959.html
З початку року платники, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 4,8 млн грн плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. В тому числі Шевченківським відділенням забезпечено 1,6 млн грн, а Жовківським – 0,5 млн грн цього податку.
Нагадуємо, ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів видаються в Центрах обслуговування платників при територіальних органах ДФС.
Ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб’єкта господарської діяльності, до якої додається: 
1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; 
2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату); 
3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі. 
Протягом 2016 року до Личаківської ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області  надійшло  23 звернення громадян 
У зверненнях  були порушені питання щодо  реєстрації платників податків юридичних осіб. Основні питання, які були порушені у зверненні стосувалися:
      -  контрольно-перевірочної роботи –  14 звернень;
      -  реєстрації та обліку платників податків – 6 звернення;
      - податку на доходи фізичних осіб –  1  звернення;
      - збору за першу реєстрацію транспортного засобу – 1 звернення;
      - погашення боргу -1 звернення.
Скарг та  пропозицій не надходило.
З початку року проведено 6 особистих прийомів керівництвом інспекції на яких  були порушені питання щодо  реєстрації платників податків юридичних осіб – 2, порядок реєстрації платником ПДВ – 1, щодо порядку застосовування податкової знижки 1, щодо податку на прибуток – 1, щодо контрольно-перевірочної роботи – 1.
Протягом січня–травня 2016 року отримано 29 запитів про надання публічної інформації.
Послуги ЦОПП
За січень-травень цього року надано 10797 адміністративних послуг у Центрах обслуговування платників.
Для  оперативного розв’язання  проблемних   питань,  що  виникають  у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян. 
Прийом громадян проводиться відповідно до графіка.

Увага! Конкурс-рейтинг «Сумлінні платники податків - 2015»! 
Личаківська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про проведення V Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України» а також запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі – рейтингу «Сумлінні платники податків - 2015»! 
Щороку переможців Рейтингу вітають українські високопосадовці, політики, видатні діячі культури та мистецтв, науки та спорту, відомі представники мас-медіа. Рейтинг проводиться з двох питань участі у конкурсі звертатись  за тел.(032) 225-63-44; 098-05-76-455. 
Більш повну інформацію про ВР «Сумлінні платники податків – 2015» можна отримати на веб – сторінках: www.sppu.org.ua та www.appu.lviv.ua.
Бажаємо вам успіху та будемо раді бачити серед учасників та переможців.

                                
Мінімальна заробітна плата: травневі зміни http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-246624.html
З 1 травня 2016 р. розмір мінімального страхового внеску становитиме 319,00 грн (1450 грн на 22%). Відповідно збільшиться максимальний розмір нарахованого ЄСВ і з 1 травня 2016 р. він становитиме 7975 грн (36250 грн на 22%) або 3048,63 грн (36250 грн на 8,41%) при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника-інваліда, якщо роботодавцем є юрособа. 
        
ЄСВ із 1 січня справляється за ставкою 22%
Відповідно до норм податкового законодавства з 1 січня 2016 року єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування становить 22%. Максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Утримання ЄСВ (3,6%) із заробітної плати (доходу) робітників скасовано. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4673 / 4.13MB / SQL:{query_count}