На канікули до музею

Національний музей ім. Андрея Шептицького у Львові запрошує маленьких львів’ян на мистецькі студії

Вже традиційно під час канікул колектив Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького підготував для дітей цікаві заняття в рамках мистецьких студій “Літні канікули”. Заняття триватимуть від сьогодні по 10 червня з 10.00 по 13.00 в головній будівлі музею (просп. Свободи, 20). До участі в студіях запрошують учасників молодшого та середнього шкільного віку (7-13 років).
В програмі студій  – тематичні екскурсії та майстер-класи. Так сьогодні гостям запропонують екскурсію “Святі воїни” – про духовний подвиг святих воїнів Юрія, Дмитрія і Федора та традиції їх зображення в українському іконописі (на прикладі ікон ХІV– ХVІІІ ст. зі збірки НМЛ ім. А. Шептицького) і майстер-клас “Ікона на склі”, під час якого діти малюватимуть ікону на склі “Св. Юрій Змієборець” на прикладі традиційних українських взірців XIX-XX ст. (із використанням туші, акрилових фарб та золочення).
У середу, 8 червня, темою занять стане “Святий Юрій Змієборець”. Маленькі учасники дізнаються про життя святого, а ще й матимуть змогу ознайомитись із мистецтвом створення деревориту та власноруч зробити вибійку на тканині із зображенням св. Юрія Змієборця – покровителя Львова. 
В четвер, 9 червня, дітям запропонують тематичну екскурсію “Небесні сили – ангели, архангели та інші духовні істоти в українській іконі”. Після неї гості музею спробують відтворити образ Архангела з ікони Св. Архангела Михаїла поч. XVII століття зі села Чертижне (тепер Польща).
А в п’ятницю, 10 червня, ви почуєте цікаву розповідь про діяння Архангела Михаїла. Дана однойменна іконографія підкреслює його роль, як слуги Господнього, а також керівника ангельського війська. Сцени довкола Архангела Михаїла відтворюють епізоди зі Старого Завіту традиційно пов’язані з ним, а також апокрифічні історії та легенди. Завершить цей день у музеї майстер-клас із аплікації“ Архангел Михаїл – його діяння та чуда”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4151 / 3.97MB / SQL:{query_count}