До лікаря – через он-лайн

У комунальній поліклініці Львова вперше запрацювала система електронного запису на прийом до лікаря

Відтепер мешканці Сихова можуть записатися на прийом до лікаря чи отримати консультацію, не відвідуючи поліклініку. Зокрема, така інновація запрацювала у комунальній 4-ій міській поліклініці Львова, де в тестовому режимі запрацював проект “Електронна реєстратура”. 
Окрім запису на прийом у телефонному режимі та отримання необхідної консультації щодо роботи лікарів закладу, можна записатись у зручний для себе час на прийом до лікаря он-лайн. Така система запрацювала вперше на комунальному рівні, інформує прес-служба міськ­ради. 
“Львів – одне з перших міст в Україні, яке успішно впроваджує електронні послуги для мешканців, зокрема – і в сфері медицини. У межах розвитку електронної медицини, у Комунальній міській дитячій клінічній лікарні запровадили “Електронну картку пацієнта”, а в Лікарні швидкої медичної допомоги розробляється аналогічний проект. Сьогодні новітні технології вже з’явились і в роботі міської поліклініки на Сихові”, – каже очільник Львова.
Новий принцип обслуговування вхідного дзвінка дає можливість мешканцю Сихівського району міста, звернувшись до “Електрон­ної реєстратури” за єдиним міським номером 243-03-50, отримати обов’язкову та вчасну відповідь на дзвінок та послуги: консультативну інформацію щодо організації роботи лікарів закладу; можливість запису на прийом до лікаря у телефонному режимі – до 60 днів наперед з підтвердженням запису смс-повідомленням (відправкою “електронного талону” – підтвердження на телефон, з яким слід прийти на прийом). Також, маючи доступ до інтернету, можна самостійно, без звернення до реєстратури закладу, у будь-який зручний час записатись он-лайн на прийом до сімейного лікаря за адресою: https://reestratura.com, а також отримати на свій мобільний телефон смс-підтверджен­ня – “електрон­ний талон”, або ж пацієнт може отримати електронного листа на свою електронну пошту.
Також залишається можливість звичного запису на прийом через реєстратуру з отриманням талону на руки. Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб розповів: “У поліклініках працює “талонна система” запису на прийом. Пацієнт, прийшовши в реєстратуру, отримує талон на прийом до лікаря відповідної спеціалізації  з вказаними прізвищами лікаря і пацієнта, годиною тощо”, – каже головний медик міста Володимир Зуб.
Система запису передбачає обслуговування лікарем чотирьох візитів за годину – по 15 хвилин на прийом. На сьогоднішній день система передбачає запис до таких спеціалістів: сімейного лікаря (що у подальшому скеровуватиме до відповідного фахівця вузького профілю) і гінеколога, спеціаліста жіночої консультації.
Система працює у тестовому режимі, тому оплата смс-підтверджень – “електронних талонів” здійснюється безкоштовно. Після того, як система запрацює у постійному режимі – планується перевести оплату смс-підтверджень за рахунок пацієнта, оскільки це передбачатиме значні фінансові затрати для медзакладу. Незабаром таку систему впроваджуватимуть і в інших поліклініках міста”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7208 / 4.09MB / SQL:{query_count}