Врятуймо Максимка Шведа!

Завтра львів’ян і гостей міста запрошують на благодійний концерт, організований для збору коштів на лікування хлопчика з важким захворюванням крові

У п’ятницю, 3 червня, о 19.00 в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться благодійний концерт “Життя – дар Божий”. Під час заходу збиратимуть кошти на порятунок життя 10-річного хлопчика із Львівщини Максимка Шведа, який вже два роки бореться із важким захворюванням крові – апластичною анемією. На концерті виступлять: вокальна формація “Піккардійська терція”, співачка Оксана Муха, скрипаль Олександр Божик, академічний молодіжний симфонічний оркестр “INSO-Львів”, а також Іванка Митроган, яка гратиме на електроарфі, та юна Анастасія Ільків. 
Масштабний марафон “За життя Максимка Шведа” триває від початку травня. За цей час завдяки небайдужим людям вдалося зібрати рекордну суму коштів – 
2 мільйони 590 тисяч гривень! Залишилося ще акумулювати близько 720 тисяч гривень! На все про все, зі слів організатора благодійного марафону Юрія Федечка, менш ніж тиждень часу – до 7 червня! Тоді дитина матиме шанс на цілковите одужання. Саме в організатора (тел. 097 462 92 46) 
кожен охочий зможе придбати запрошення-подяку на унікальний концерт 3 червня у храмі. Благодійні внески становлять 200 гривень (без сидячого місця) і 500 гривень (сидяче місце). 
Для 10-річного Максимка Шведа лікарняна палата вже стала домом… Хлопчик звик по-дорослому ставитися до своєї хвороби, добре розуміється на ліках, аналізах і на емоціях медиків. Після хіміотерапії були шанси, що Максимко одужає. Його навіть відпустили додому, але невдовзі недуга повернулася… Через ранній рецидив застосовувати хіміотерапію медики вже не можуть, тож залишається єдиний вихід – трансплантація кісткового мозку. Врятувати хлопчика взялася клініка у Любліні, лікарі якої виставили терміни, найбільш оптимальні для порятунку життя хлопчика. Згідно з угодою, 23 травня мали бути проплачені перші кошти (250 тисяч злотих). Небайдужі українці відгукнулись та зробили все можливе, щоб ця сума була зібрана! 23 травня Максимка госпіталізували для обстеження та підготовки до трансплантації. Але якщо до 7 червня ще 250 тисяч злотих не будуть надіслані на рахунок клініки – трансплантацію перенесуть на невизначений термін! Для родини Шведів така сума непосильна, бо в них уже є троє дітей і мама чекає четверту дитинку. 

Картка мами Максимка Шведа: 
Приватбанк, 
5168 7572 7026 0096 (ШВЕД-САЛДАН ОКСАНА ЗІНОВІЇВНА).
Крім того, є ще один рахунок, на який можна скласти
благодійну пожертву (з обов’язковою відміткою “Благодійна Пожертва”):
Благодійне товариство 
“Відкриваємо серця”, 79066, 
м. Львів, вул. Сихівська, 17, кв. 80. 
Р/р 26004053818046 у ПАТ КБ “Приватбанк”,
МФО 325321, ЄДРПОУ 3866569.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8803 / 4.09MB / SQL:{query_count}