Нагороди юним талантам

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей та в рамках форуму “Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа” у Національному музеї 1 червня нагородили юних талановитих художників з усієї України

фото: прес-служба ЛОДА
Двадцятьох учасників фіналу відзначили золотими медалями, а переможниця конкурсу – львів’янка Аліна Сосновська здобула найвищу мистецьку нагороду – золотий мольберт із  діамантом.
“Дуже добре, що діти, які живуть у різних куточках України, приїхали сьогодні до нас на Львівщину з нагоди такого прекрасного заходу. Певен, що найближчим часом цими юними талантами пишатимуться не лише їхні родини, а й вся Україна”, – сказав очільник Львівщини Олег Синютка.
Під час форуму понад 230 дітей створили розпис-молитву на святоюрському мурі у Львові. Метою цього монументального пленеру є прохання дітей зупинити війну в нашій державі та в інших країнах світу. Образотворчі молитви дітей України та світу виставлятимуть на сайті “Львівської дитячої галереї”.
Форум відбувся за підтримки Львівської облдержадміністрації, Фонду Шептицьких та місії “Постуляційний центр беатифікації і канонізації святих УГКЦ”.
Форум “Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа” заснований у 2003 році на базі благодійного фонду “Львівська дитяча галерея” Ольгою Михайлюк з метою відродження виховних ідей і дороговказів Митрополита Андрея Шептицького.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6781 / 4.07MB / SQL:{query_count}