Нові очільники є: тепер до праці!

Уперше за всю історію Львівської облради керівників комунальних закладів призначили на конкурсній основі

Мар’яна Возниця, Ольга Цап, Роман Чмелик, Юрій Гнатковський
Усіх чотирьох кандидатів на посади директорів комунальних закладів Львівської обласної ради, які брали участь у відкритому конкурсі, затвердили на засіданні сесії у вівторок, 31 травня. Депутати підтримали кандидатуру Мар’яни Возниці на посаду головного лікаря КП “Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “ОХМАТДИТ”, директора телекомпанії “Львів ТБ” – Ольгу Цап, директора Львівського історичного музею – Романа Чмелика та Львівського палацу мистецтв – Юрія Гнатковського. 
Комісія у складі представників Львівської обл­ради, Львівської ОДА, громадських організацій та колективу вибирала тих кандидатів, які відповідали кваліфікаційним вимогам і представили найкращу стратегію розвитку закладу.
З новопризначеними керівниками комунальних закладів укладуть конт­ракти терміном від трьох до п’яти років, інформує прес-служба облради. “Це вперше в історії України керівників комунальних закладів було обрано на відкритому конкурсі та затверджено на сесії обласної ради. З чим я нас усіх вітаю!” – сказав після голосування голова Львівської облради Олександр Ганущин.
Впродовж квітня – травня працювали конкурсні комісії з проведення відбору кандидатів на згадані посади у комунальних підприємствах обласної ради. На засіданнях претенденти на заміщення вакантних посад презентували програми розвитку підприємств, опісля відбувалося обговорення і шляхом таємного голосування визначався переможець конкурсу.
“У нас фантастично працьовитий і професіональний колектив! Дуже важливою є командна праця і команда однодумців. Важливо, що ми разом із командою зможемо зробити для розвитку медичного закладу. Готова чути і дослухатися до колективу. Акцент має бути на комунікацію – як внутрішню, так і зовнішню. Мусимо об’єднуватися задля спільної праці для порятунку наших маленьких пацієнтів”, – зазначала минулого тижня у інтерв’ю гість “Пошти” – переможниця відкритого конкурсу на посаду, а нині вже головний лікар ОХМАТДИТу, лікар-невролог Мар’яна Возниця. – Головний лікар – це основний модератор всього, що відбувається в лікарні. І в жодному випадку не диктатор. І в жодному випадку це не одноосібне правління! Лише команда однодумців дасть результат. Я в це вірю”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9020 / 4.08MB / SQL:{query_count}