Стартує купальний сезон

Уже 1 червня у Львівській області офіційно розпочинається купальний сезон

Зі слів керівника департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександра Харчука, органи місцевої влади та місцевого самоврядування визначили місця масового відпочинку на воді, перелік яких затверджено рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Загалом – 40 об’єктів масового відпочинку на воді, з них 27 пляжів.
Задля підготовки до купального сезону фахівцями Центральної рятувально-водолазної служби області проведено водолазне обстеження дна підводної акваторії 21 пляжу та пункту прокату плавзасобів, підготовлено 9 матросів-рятувальників зі складу служби для чергування в місцях масового відпочинку на водних об’єктах.
На жаль, на водоймах Львівщини продовжують гинути люди. Так, з початку року станом на 25 травня зафіксовано загибель на водоймах області 11 осіб. “Не обійшлося без прикрих випадків. 24 травня було зафіксовано загибель на воді двох осіб. Характерними причинами загибелі стало купання в непристосованих для цього місцях та у нетверезому стані, а також нехтування правилами безпеки на воді, зокрема, купання у безлюдних місцях, що не дає можливості у разі небезпеки розраховувати на допомогу інших людей”, – каже Олександр Харчук.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8124 / 4.05MB / SQL:{query_count}