Хто до війська за контрактом?

Львівський обласний військовий комісаріат пропонує стабільну роботу в Збройних cилах України зі зарплатнею від 7 до 10 тис. грн

Львівський обласний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом громадян України призовного віку. Зокрема, запрошують громадян із числа призовників, військовозобов’язаних запасу та цивільних осіб, яким небайдужа доля свого народу та територіальна цілісність України, придатних до військової служби за станом здоров’я, які мають бажання проходити військову службу за контрактом.
На військову службу за контрактом приймають громадян віком від 18 до 60 років, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості, мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту.
Громадяни, прийняті на військову службу за конт­рактом, отримують:
– стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 р. становить від 7000 грн до 10000 грн;
– додаткове преміювання військовим, які перебувають y зоні проведення АТО: на першій лінії – 3-и мінімальних зарплати, в тилу – 1-у мінімальну зарплату та під час загострення ситуації в розмірі 7-ми мінімальних зарплат;
– професійне зростання;
– безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.
Військовослужбовцям військової служби за контрактом гарантується  можливість вибору військової частини та місця для проходження військової служби за контрактом як в межах Львівської області, так і в інших регіонах України (за бажанням). 
Якщо бажаєте мати перспективну роботу та достойну оплату праці, звертайтесь у Львівський обласний військовий комісаріат (вул. І. Франка, 25; тел.: (032) 260-26-44) або у військовий комісаріат за місцем реєстрації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7069 / 4.06MB / SQL:{query_count}