Міст на Городоцькій, 166: закривають до 14 жовтня

Як курсуватимуть маршрутки через ремонтні роботи шляхопроводу? Тролейбус №7 не їздитиме

фото: Сергій Івах (2)
Львів з 1 червня порине у новий корок і надовго. Саме з першого дня літа нарешті розпочинають ремонтувати міст на вул. Городоцькій, 166. Роботи триватимуть до 14 жовтня. Відповідно, шляхопровід закривають і рух транспорту тут буде заборонений. 
Як писала “Пошта”, впродовж багатьох років міст перебуває в аварійному стані – полотно у вибоїнах, хідники у тріщинах, металеві конструкції вкриті ржею… Щодня шляхопроводом проїжджають тисячі автомобілів, ця магістраль є однією з головних у місті. Хоча водії й нарікають на стан, в якому перебуває міст, проте їх лякає, у яких корках доведеться стояти, коли цю дорогу все ж таки перекриють.
На час проведення робіт міські автобуси №11, 13, 18 та 23 курсуватимуть по вул. Кондукторській, у зворотному напрямку – до центру міста – по вул. Окружній; маршрути №№28 та 32 – по вул. Народній, у зворотному напрямку  – до центру міста – по вул. Окружній, інформує управління транспорту та зв’язку міськради. Тролейбусний маршрут №7 до закінчення ремонтних робіт не курсуватиме. 
У процесі реконструкції шляхопроводу також буде розширено проїзну частину дороги до 4-х смуг на вул. Городоцькій на ділянці від хлібзаводу до вул. Сяйво. 
“Ще у 2013 році міст на вул. Городоцькій, 166 визнаний аварійним. За цей час було проведено кілька незначних ремонтних робіт, які, втім, не дали ніякого результату, – йдеться у депутатському зверненні секретаря комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міськради Сергія Івахи. – Залізничні колії, які проходять під мостом, є частиною головного транзитного транспортного коридору, що сполучає Україну з країнами Європи. Щоденно по коліях проходить інтенсивний рух потягів із небезпечними вантажами, хімічними речовинами, нафтопродуктами. Тож падіння частин конструкції моста у будь-який момент може спричинити залізничну аварію, наслідки якої неможливо спрогнозувати”.
“Роботи будуть складні і триватимуть, орієнтовно, до середини жовтня цього року”, – кажуть у відділі капремонту управління інженерного господарства міськради. Роботи виконуватиме ТзОВ “Західтрансбуд”. На реконструкцію моста з розширенням проїзної частини у міському бюджеті закладено 27 млн грн. 
Як писала “Пошта”, у Львові є 18 мостових споруд, із них 17 шляхопроводів та один пішохідний міст (на вул. Пасічній), 13 мостів проходять через залізничні колії. Усі вони перебувають на балансі міста, лише міст на вул. Шевченка, 152 – у власності Львівської залізниці.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1756 / 4.07MB / SQL:{query_count}