Вивіз сміття на Львівщині: хто серед аутсайдерів

На Львівщині 82% населених пунктів забезпечені централізованим вивозом сміття. Цей відсоток значно зріс впродовж року, але стовідсоткового охоплення досягнути не вдалося

Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак. “У березні 2015-го ми проаналізували ситуацію зі збором твердих побутових відходів. Статистика була невтішною: з 1928 населених на території області лише 30% були забезпечені централізованим вивезенням сміття. Тобто лише Львів, частина міст обласного значення і кілька райцентрів мали підписані угоди з приватними компаніями та комунальними підприємствами про збір і вивезення сміття”, – розповіла Ірина Гримак, інформує zaxid.net.
Відтак, у ЛОДА поставили завдання – за рік забезпечити стовідсоткове вивезення твердих побутових відходів, але виконати це завдання не вдалось. “Ми стикнулися з сильним спротивом населення, адже зараз не всі люди розуміють, для чого потрібно вивозити сміття”, – каже Ірина Гримак. Втім, ситуація з вивезенням сміття на Львівщині таки покращилась. “Станом на кінець квітня вже охоплено 82% населених пунктів, де централізовано здійснюється збір твердих побутових відходів”, – наголосила Ірина Гримак. Упродовж року вдалося забезпечити централізований збір сміття у 52% населених пунктах області, де раніше мешканці таких послуг не отримували.
До слова: тарифи на вивезення сміття у різних населених пунктах коливаються залежно від того, наскільки вони віддалені від сміттєзвалищ. “У середньому – це від 5 до 17 грн на місяць з однієї з особи”, – кадже посадовець. На 100% забезпечені послугами вивезенням сміття Бродівський, Буський, Жидачівський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Самбірський, Жидачівський, Сколівський та Стрийський райони, а також всі міста обласного значення. Решта районів забезпечені на 70-80%.
Серед аутсайдерів, зі слів Ірини Гримак, опинилися Яворівський, Мостиський, Старосамбірський, Радехівський та Городоцький райони, де сміття наразі вивозять найгірше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3854 / 4.07MB / SQL:{query_count}