Львівщині – добрі дороги!

Жителів області закликають контролювати якість ремонту доріг

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до всіх небайдужих територіальних громад і закликає їх контролювати якість виконання ремонтних робіт на автодорогах Львівщини. Завдяки небайдужим мешканцям Яворівщини, які контролюють хід виконання робіт на автодорозі С 142005 Шкло – Новояворівськ, було зафіксовано низку недопрацювань, допущених підрядником при проведенні ремонтних робіт на даній дорозі, інформує tvoemisto.tv.
Усі відхилення активісти фіксували на фото та відео, про що негайно повідомили Службу автодоріг. Інспектором відділу якості, технічного контролю та нових технологій складено відповідні акти щодо порушень і зобов’язання усунути недоліки та дефекти, допущені при проведенні робіт. Служба автомобільних доріг у Львівській області  звертається до всіх небайдужих територіальних громад і закликає їх контролювати якість виконання ремонтних робіт на автодорогах Львівщини.
Усі виявлені порушення варто фіксувати на фото та відео та повідомляти Службу на електронну адресу sadlo@ukr.net , або ж на чергового Укравтодору: (032) 263-03-69 – тел/факс або udslviv@ukr.net/.
Служба автодоріг у квітні поточного року розпочала роботи з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах: Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, Н-13 Львів – Самбір – Ужгород,  Т-14-10 Броди – Червоноград, С142005 Шкло – Новояворівськ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7049 / 4.07MB / SQL:{query_count}