Омріяний сквер

Оновлені дитячий і баскетбольний майданчики, тренажери, турніки та ще багато місць для розваг і занять спортом – такою буде оновлена зелена зона на вул. Ряшівській

фото: alex-shutyuk.livejournal.com (2)
Цього року громадські простори Львова зазнають великих змін – з десяток зелених зон, зокрема парків та скверів планують оновити та облаштувати там комфортне місце для відпочинку львів’ян та гостей міста. Новим буде і сквер на вул. Ряшівській. Над проектом працювали дизайнери Олена Зварич та Христина Чорноус.
“Цей сквер знахо­диться на пе­ретині Ря­шівської з Го­родоцькою та розділений вулицею на дві окремі половини. В одній є дитячий майданчик, який використовують мешканці прилеглих будинків. Що стосується загального плану оновленого скверу, то доріжки залишаються на нинішніх місцях – вони прокладені цілком зручно і потребують лише відновлення. Також мешканці під час зустрічі на місці підкинули ідею облаштувати у лівій (меншій) частині скверу невеликий баскетбольний майданчик”, – пише у своєму блозі працівник департаменту розвитку Львівської міськради Олександр Шутюк. 

Наразі у міськраді міркують, як буде правильно встановити баскетбольне кільце, адже поблизу дорога. У зеленій зоні хочуть створити можливість для трьох видів відпочинку. Зона тихого відпочинку в одній частині скверу, в іншій будуть вуличні тренажери, турніки, можливо, невеличкий майданчик для катання на роликах, скейтах.
У будь-якому випадку, дитячий майданчик залишається на нинішньому місці. Мешканці сподіваються вже цього року мати можливість відпочивати у новому сквері. Просять також облаштувати там відповідне освітлення та встановити смітники. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8619 / 4.06MB / SQL:{query_count}