Сиротам про Моцарта

Співак Павло Табаков прочитав вихованцям дитячого будинку "Рідний дім" у
с. Корналовичі Старосамбірського району кілька оповідань Ірен Роздобудько із серії "Життя видатних дітей", а бібліотека львівської спецшколи-інтернату №100 для сліпих дітей поповнилася збіркою аудіо­книг видавництва "Грані-Т". 

dytsad.jpg 

Співак Павло Табаков прочитав вихованцям дитячого будинку "Рідний дім" у
с. Корналовичі Старосамбірського району кілька оповідань Ірен Роздобудько із серії "Життя видатних дітей", а бібліотека львівської спецшколи-інтернату №100 для сліпих дітей поповнилася збіркою аудіо­книг видавництва "Грані-Т".  Відбулося це в рамках третього етапу Всеукраїнського благодійного проекту "З книгою - до дітей!".

Проект "З книгою - до дітей!" стартував півроку тому. Перший етап благодійного проекту на Львівщині відбувся в листопаді минулого року, коли комплекти сучасної художньої літератури від видавництва "Грані-Т" та дитячі журнали "Ангелятко" і "Барвінок" отримали шість дитячих будинків та школа соціальної реабілітації для дітей. Опісля волонтери благодійного проекту у Львівській області регулярно читали подаровані книги з дітьми та визначили ті з них, які найбільше сподобалися дітям. Організатори проекту мають на меті систематично та регулярно популяризувати книгу та читання серед дітей і молоді із найбільш соціально незахищених категорій (вихованці сиротинців, інтернатів, дитячих будинків сімейного типу, колоній для неповнолітніх). Не мало зусиль докладають і до створення дитячих бібліотек та поповнення їх фондів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2583 / 3.97MB / SQL:{query_count}