Різки від міністра

Луценко розкритикував дільничних за кепську роботу і вимагає від них ефективніше працювати з населенням

Луценко розкритикував дільничних за кепську роботу і вимагає від них ефективніше працювати з населенням

dilnych.jpg 

...Він приїхав до Львова і зробив ще той розбір польотів дільничним інспекторам міліції та прочитав їм лекцію, як слід ефективно та сумлінно працювати. Словесно (зі своїм традиційним власним колоритом) відшмагав майже тисячу правоохоронців зі Західних областей України під час Всеукраїнської координаційної наради у нашому місті у четвер, 5 березня, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

А на горіхи їм таки було за що давати, адже, зі слів головного міліціонера держави, одні не реагують на звернення громадян чи не зустрічаються з ними, інші - "дахують", а ще хтось - навіть на "роботі не з'являється увесь  тиждень". Пообі­цяв безвідповідальних покарати за невиконання службових обов'язків. Особливо критика стосувалася дільничних у селах, які, як свідчить перевірка, часто-густо не бувають на своїх робочих місцях та використовують час задля власних потреб. Відповідно, люди не мають до кого звернутися зі своїми нагальними проблемами. "Якщо вас не задовольняє зарплата, яку отримуєте, можете писати заяву на звільнення", - був категоричним урядовець. При цім, на суттєве збільшення заробітної платні та нові авто інспекторам розраховувати не варто. Грошей у державній скарбниці катма.

Дісталося дільничним й за те, що вони працюють лише на показники та загрузли у нікому не потрібній паперовій роботі, тому їх інформація не відповідає реальній криміногенній ситуації. "Паличка для міністра, на холєру, не потрібна. Ви повинні реєструвати заяви і звернення громадян. Полишіть ту статистику! Невже вам шкода поспілкуватися з людиною, за рахунок якої отримуєте зарплату?" - емо­ційно виступав Юрій Луценко.

"Дільничний інспектор - це перша владна інстанція, до якої звертається наше населення у випадку нагальної потреби. Саме від них залежить, чи існує порядок та законність у країні, чи ні", - каже міністр.. Столичний гість твердить, що, на жаль, дільничні сьогодні працюють не так ефективно, як це було 10-15 років тому.

Ба більше, міністр каже, що на дільницях обслуговування дільничні часто не знають "або не хочуть знати", де гонять самогон, виготовляють наркотичні засоби, утримують притони. "Самогон гонять і збувають на ваших очах, а ви вважаєте, що стежити і ліквідовувати це явище не потрібно, бо це передбачає низькі штрафи. Пам'ятаю Одеську область, де дільничний 60 гектарів коноплі мав на своїй території і не бачив цього. І мусив приїхати міністр, щоб усе це побачити. Тоді стоїть питання: на холєру нам такі дільничні?! Це означає, що дільничний "в тємє" або "в долє", - вправлявся у висловах Луценко.

Під час поїздки до Львова міністр заявив, що в Україні набирає обертів вулична злочин­ність, тому закликав діль­нич­них ефективніше працювати з населенням, аби стримати згадане зло. "Через масове безро­біття та фінансові негаразди мільйонів українців вулична злочинність цього року об'­єк­тивно збільшуватиметься. Завдання  дільничних інспекторів - не допустити на вулицях "безпрєделу" 90-х років!"  Зокрема, Луценко вимагає від мілі­ціянтів у найкоротші терміни провести належну роботу з раніше засудженими, адже 30% вуличних злочинів скоює саме ця категорія населення. Стражі порядку мають привести до ладу реєстрацію тих осіб, які раніше побували за ґратами.

Міністр вважає, що ідея зі­брання так званих "кущових нарад" діль­ничних інспекторів міліції(нагадаємо, що загалом їх буде шість, у Львові відбулася перша - "Пошта")  полягає в тому, аби заохотити їх ефективніше працювати над підтриманням правопорядку в населених пунктах, наданням жителям кваліфікованої допомоги. Поїхав зі Львова Луценко, полишивши головний месидж своїм підлеглим - стовідсоткова поінформованість про ситуацію на дільниці та повнота реєстрації злочинів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4105 / 4MB / SQL:{query_count}