Аби Львівщина у смітті не потонула…

Нині у Львівській області централізовано вивозять сміття у 76% населених пунктів. Загалом централізоване вивезення планують забезпечити на 100%

Про це розповів в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук під час наради керівництва області з головами сільських і селищних рад області. 
За його словами, з 1928 населених пунктів області централізовано вивозять тверді побутові відходи у 1469, відповідно цими послугами охоплені 85% населення. Повністю централізований вивіз сміття забезпечений у Буському, Жидачівському, Стрийському, Миколаївському, Самбірському та Кам’янка-Бузькому районах. Найгірша ситуація – у Радехівському, Мостиському, Сокальському, Турківському і Бродівському районах, інформує прес-служба ЛОДА. 
“Для того, щоб усі населені пункти забезпечити послугою централізованого вивезення сміття, необхідно не лише провести конкурси, залучити підприємства, які це здійснюватимуть, а й переконати жителів у необхідності оплати послуги. Це дозволить ліквідувати стихійні звалища, яких в області налічується понад 250”, – каже Назарій Романчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6427 / 4.05MB / SQL:{query_count}